icon
3 / 45
avatar

Kde je budeš kupovat? Já jsem je viděla na www.samostatne-dite.cz, kupovala jsem tam různé miniatury, ale jsem zvědavá, jestli je mají i jinde.

21. lis 2020
avatar

@nebetka : ahoj🙂, já je brala na montessorihracky.cz Pokud mas FB,muzes zavitat na moji stranku🙂

22. lis 2020
avatar

@beruskanula A jak Tě tam najdu?

22. lis 2020
avatar

@nebetka :AHaBlog ...budu ráda za lajk👍😁🙂🙂

22. lis 2020
avatar
22. lis 2020