icon
25 / 34
avatar

To jsou krásný hrnky.

17. lis 2021
avatar

@nebetka :jsou 🤩🤩🤩...nadělím si je (krom jednoho) pod stromeček 🎄🤩😊🤩🤩

17. lis 2021
avatar

@beruskanula A odkud jsou?

17. lis 2021
avatar

@nebetka :ja beru z baromdecor.cz

17. lis 2021