icon
1 / 1
avatar

Taky chceme vyrábět, i když tedy mnohem méně originální. Tak se připíchnu.

13. kvě 2021
avatar

My ho máme na stěně a myslím, že je to v pohodě. Když jde okolo, tak si pohraje, ničemu to nepřekáží...

15. kvě 2021
avatar

Také máme na stěně.

15. kvě 2021
avatar

My taky máme na stěně a hraje si vždy, když přijde kolem

15. kvě 2021
avatar

@krtikkrtovaty
@nazka takže nekouká se jim to, že to ztratí lukrativitu po týdnu?
Bych nerada aby když to dá takovou práci to za dva dny "leželo v koutě" 😁

16. kvě 2021
avatar

@biedronca naše malá to dostala letos k Vánocům a zatím si s tím hraje denně.

16. kvě 2021
avatar

@biedronca My teda máme jen 2 měsíce, ale každý den se u ní zastaví.

16. kvě 2021