icon
79 / 82
avatar

jak dlouho tam byl?

10. črc 2015
avatar

@sipkova1 platilo se na 5min, ale kolik tam doopravdy byl netuším, nestopovala jsem, ale šel ven asi malinko dřív 😉

10. črc 2015
avatar

kdepak to je? taky se chystáme do Špindlu a syna minule zorbing hrozně bavil

15. črc 2015
avatar

@blanka.k přímo ve špindlu na náměstí 😉

15. črc 2015
avatar
15. črc 2015