icon

2roky a 1měsíc - máme odplenkováno už i na noc 🙂 dmu se pýchou 😅

avatar

Jste 👍

15. zář 2016
avatar

šikulky!!!

15. zář 2016
avatar

díky holky...my ne...ale ONA 😉

15. zář 2016
avatar

Monca je sikulka 🙂 jsem zvědavá kdy budeme my mít odplenkovano úplně

15. zář 2016
avatar

@didi1808 dani, však nehoda se občas stane i u nás. hlavně s kakáním 😅😉

16. zář 2016
avatar

@blahova_andrea No i ty maminko 😉

16. zář 2016
avatar

@missinek díky 😅

16. zář 2016
avatar
16. zář 2016