Porodila jsem si toho nejúžasnějšího chlapa na světě! Tulí se ke mě, hladí mě, pak ke mě zvedne ta svá nevinná krásná kukadla a povídá: "Maminko, mě se moc líbí tvé bříško. Já ho mám tak rád." Trošku v šoku se ptám: "A pročpak?" "Protože jsi v něm dokázala vyrobit dvě miminka, v nemocnici ti je pomohli vyndat a pak sis nás přivezla domů." Asi je vám jasné, že slza ukápla, láskou jsem ho málem umačkala...to vytahané zjizvené bříško totiž člověku jen tak někdo nepochválí. Moc lidí nebere jako omluvu proto to, jak vypadá, to co muselo zvládnout 😅
@martinasamkova
@leni_tom on je divoký zlobidlo až mi z něj šibe, ale jednou za čas vyplodí něco takového a tím mi to vše vynahradí 🙂
@isoldaeva já sama fb nemám, ale povolení uděleno 😉
@blahova_andrea Děkujeme. 🙂
@povichr ano, občas má své silné slabé chvilky 🙂
to je tak milé, mám syna, skoro pětiletého a to je něco podobného 🙂. Občas mi vyhrne tričko a tak láskyplně se mi přitulí k bříšku a řekne, to je můj milý pupíček a lehne si na něj jak na peřinku 😀. V noci když se ke mně přišel přitulit (volal ze spaní, asi se mu něco škaredého zdálo), tak taky vyhrnul tričko, přitulil se k bříšku a hned spal 😀
@elen222 🙂 to je krásné. asi jsou s tím bříškem fakt neviditelně spoutaní dál 😉
@soleilll měl být kozoroh po tatínkovi, ale nakonec spěchal a je střelec
Také máme jednoho střelce, co spěchal na svět doma, jen o něco mladšího🙂To co řekl, je tak dospěle i filosoficky láskyplnné, že se domnívám, že máte doma jedno naprosto úžasné indigové dítko🙂)
@stannerovi díky 🙂 je v něm spousta úžasného. jen, aby nebyl po tatínkovi a nemaskoval to před okolím 😅
To je brouček. To fakt potěší 😍
@maminapaja28 to ano. uplynulo tolik času a pořád umí říct krásná slova a potěšit 🙂
Syn často vzpomíná na porod jako na to, co mu ublížilo, na co se zlobí. Vždy velmi emotivně popisuje, že chtěl být bříšku, že ještě nechtěl ven a já začínám věřit tomu, že si to pamatuje. (Porod byl vyvolávaný dva týdny před termínem, což jsem mu samozřejmě nikdy nevysvětlovala).
@ivular to je zvláštní...můj se narodil taky dřív, ale on se teda rozhodl sám, že nechce zmeškat první vánoce 😀
💙 to je miláček....