blani81
7. led 2010
Bublinka
Čauky Blani, teda, už jen pár dní do porodu, to to uteklo, což? Máš krásné bříško. Přeji ti, ať vše zvládneš na 1*
15. čer 2010
Bublinka
Čauky Blani, teda, už jen pár dní do porodu, to to uteklo, což? Máš krásné bříško. Přeji ti, ať vše zvládneš na 1*
Moc hezký kočárek .