icon
avatar
blani81
7. led 2010

Bublinka

avatar

Moc hezký kočárek .

16. dub 2010
avatar
blani81
autor

@mishad kočárek máme doma a zatím jsme spokojeni, ale jeětě nejezdíme. Pravá zkouška kočárku nás teprve čeká.

20. kvě 2010
avatar

Čauky Blani, teda, už jen pár dní do porodu, to to uteklo, což? Máš krásné bříško. Přeji ti, ať vše zvládneš na 1*

15. čer 2010