icon
18 / 27
Bexa B3
avatar

Pěkný kočárek :o)

16. dub 2010
avatar

krásný kočárek

18. dub 2010
avatar

pro tento kočárek jsme s manželem zatím na 100% rozhodnutí, dokonce se nám strašně líbí také tato barva, chtěla bych se zeptat, zda jste zatím spokojeni, když ho máte už doma "naživo,, 🙂

20. kvě 2010