blani81
7. dub 2010
Miminko a já
nádherný fotky, závidím :o)
7. dub 2010
blani, krásná mamina :o)
7. dub 2010
blani81
autorDíky moc! Jsem ráda, že se vám fotky líbí.
Obrovský dík ale patří mojí fotografce Hellči..........................díky moc opět jsi odvedla úžesnou práci 🙂
7. dub 2010
máš krásný fotky
8. dub 2010
Krásné fotečky Blaničko. Sluší to tobě i .....
11. dub 2010
ahojky, jsem si myslela, že jsi to ty z beremka 🙂 Moooc ti to sluší a fotky jsou nápadité. Hodně štěstí 🙂
15. dub 2010
Krásné fotky Blani 🙂))
24. dub 2010






Blani: Krásný fotky, moc ti to tam sluší.🙂