icon

V životě mi nikdy neuteklo pět měsíců tak rychle, jako teď co máme Sofi 🙂

avatar

jo jo, je to šílené jak to letí ☹. A my stárneme, vlastně né my zrajeme a jsme krásnější 🙂

25. lis 2010