35tt a ja porad nevim, jde mam rodit :(
blessedmary
autorKdyz me je z tech porodnic blbe, mam takove mensi komplikace a chtela bych prirozeny porod a vsude je mi výslovně doporuceny CS
27. lis 2015
Koukám že jste z Havířova tak zkuste Krnov (y)
27. lis 2015
@blessedmary a proč sekce?
27. lis 2015
raději CS než ohrozit život svůj či miminka,ne? V tomto bych respektovala doporučení lékařů. Oni ty císaře nedělají pro zábavu.
27. lis 2015
blessedmary
autor@koncita
@ranysek mám jen placentu nizko, ale mam kamarádku co takhle porodila normalne
27. lis 2015
@blessedmary tak to máme stejný problém-já mám 2.stupeň,ale ještě čas,aby se to vytáhlo.
27. lis 2015
blessedmary
autor@ranysek ja uz moc.casu.nemam,mala byla do ted pricne, ve 34tt se nakonec obratila a placka se ani nehla..ale tak si rikam,ze kdyz uz je obracena byla by to.proste skoda
27. lis 2015
☺ to máš dobrý, v Praze to musíš vědět ve 14tt.