icon

Ani dnes jsme nezapomněli i když šest let se zdá jako strašně dlouhá doba...chybí nám pořád ☹

avatar

Posílám ♥ 🙂

26. srp 2016
avatar
26. srp 2016
avatar

💛 taktez posilam

26. srp 2016
avatar

@vendy87 taky děkujeme, my pálíme svíčky

26. srp 2016