Co by jste vybrali...strávila jsem nad tím dost dlouho a do úzkého výběru se mi dostaly dva adepti: http://www.neobycejne.cz/Odrazedlo-kolobezka-Hi... (je to odrážedlo i koloběžka) mě se to líbí strašně, ale trošku se bojím se kluk bude jiného názoru. A pak toto: http://www.bomba-ceny.cz/chicco-odstrkavadlo-mi... (barvu neřešit) - mám odzkoušené, že ho kradl kamarádce na hřišti a líbilo se mu...tak teď co :P
odstrkovadlo ... na koloběžce ještě nemusí být tak "stabilní"
10. bře 2016
taky jsem pro druhé, jestli se mu už líbilo,... u toho prvního mi připadá divné to malinké kolečko vzadu,..
10. bře 2016
Tez druhe u prvniho mu bude neprijemne i sezeni
10. bře 2016
blessedmary
autorDekuji, takze objednávam to druhe 😉 manzel je taky pro to druhé
10. bře 2016
vzala bych to druhé🙂