Vytahovat. Nic jiného mě nenapadá. Naši malou to naštěstí moc nebralo,takže stačilo párkrát vytahnout a byl klid,ale je pravda že zase měla dudlík
12. bře 2016
ale vidím že je malá,myslela jsem že je starší. ak to až později řeš,katyxq má pravdu
12. bře 2016
Nechat ji, nebude to trvat dlouho a presne - je to stadium vyvoje 🙂
12. bře 2016
Neznám miminko, co by to nedělalao, je to přirozené..zkoumají....brzo tam bude rvát všechno ostatníí.....
12. bře 2016
blessedmary
autorDobre tak ja ji necham, syn zavisly na dudu,
takze si.nepamatuji ze by to delal...a kdyby nahodou neprestala kdy ji tozacit vytahovat?
12. bře 2016
To prejde
12. bře 2016
Resila bych jedine delsi ocividne dudani palce, vsechno ostatni je ok. Nejdriv najdou ruce, pak porostou zuby..
12. bře 2016

v tomhle věku je to notmální, ba dokonce žádoucí vývoj, nebraň tomu - trěnuje se tak koordinace ruka-pusa, pokračuje to strkáním předmětů do pusy a jejich ocucáváním