Dneska jsem byli v Globusu na obědě a manžel, že si dá guláš. Čekám ho u poklady a měl naloženého vrabce se zelím a kndelíkem, ale nic jsem neříkala, myslela si, že si to rozmyslel. Přijdeme k pokladně a paní pokladní začne markovat: Takže tady máme jednoho vrabce se zelím a kndelíkem." A manžel na ni kouká překvapeně: "To není guláš?" :D :D :D
22. lis 2015
Tak to mas dobrý doma,to ti přes guláš projde věci;)
22. lis 2015
Chudak,zit celý život v takovém omylu,.. :D
22. lis 2015
27. lis 2015
😀 😀 😀
27. lis 2015
No ty v*le!

27. lis 2015
Taková koprovka nebo špenát, to by se taky mohlo tvářit jako guláš 😀 😀
27. lis 2015
To neeeee

27. lis 2015
I muzi maji sve dny :D
27. lis 2015
27. lis 2015
27. lis 2015
nene 😀 😀