icon

Dneska jsme na dálnici potkali nejen kolony, ale i duhu 🌈

avatar

Jezis, ja jsem cetla klokany, si rikam, tak Australie jo? 🙂

18. kvě 2019
avatar

Já taky 😉🌈

18. kvě 2019
avatar

Nikdy mne ten pohled neomrzí,já koukám na 2 duhy přímo z okna,nádherný pohled

19. kvě 2019
avatar

@lela36 ovšem Austrálie by taky bodla 👍😂

19. kvě 2019