Já taky 😉🌈
18. kvě 2019
Nikdy mne ten pohled neomrzí,já koukám na 2 duhy přímo z okna,nádherný pohled
19. kvě 2019
blessedmary
autor@lela36 ovšem Austrálie by taky bodla 👍😂
19. kvě 2019
Já taky 😉🌈
Nikdy mne ten pohled neomrzí,já koukám na 2 duhy přímo z okna,nádherný pohled
@lela36 ovšem Austrálie by taky bodla 👍😂
Jezis, ja jsem cetla klokany, si rikam, tak Australie jo? 🙂