Užívejte, my jedeme ve středu. Jaká byla cesta?
@mioday jsme v Pule, jeli jsme autem asi 11hodin, bohužel jsme vyjížděli kvuli komplikacím s autem ve dvě ráno, takze jsme si dopoledne cestu opravdu uzili 🌞ale relativně maly provoz
@adelinka89 šlo to, ale zazila jsem i lepší 😂😂🕐
Přeju super pobyt!
@blessedmary moc děkuji za informaci a přeji krásnou dovolenou🤗🤗🤗
Ja jsem ted s malou u Trogiru - Sevid. Jeli jeli z Brna v pondeli v poledne a cesta uplne v pohode, hranice prazdne, jen teda celou cestu prselo, tak to bylo dost narocne.
Holky, vzali jste cestu přes Rakousko anebo Maďarsko? Rozhodujeme se kudy to bude lepší 🤷♀️
@mioday my jsmw jeli Madarsko
@luckanemcova1 moc děkuji za informaci 🤗
Taky jsme jeli Maďarsko pres vikend a cekacka na hranicích proste byla 🤷
Holčinky moc děkuji, pojedeme přes Maďarsko. Jj se zdržením taky počítám 🙈

Paráda 🥰, kde jste prosím? My jedem 22.8. Split autem, jak jste jeli prosím?