icon
1 / 1
avatar

Paráda 🥰, kde jste prosím? My jedem 22.8. Split autem, jak jste jeli prosím?

9. srp 2020
avatar

Užívejte, my jedeme ve středu. Jaká byla cesta?

9. srp 2020
avatar

@mioday jsme v Pule, jeli jsme autem asi 11hodin, bohužel jsme vyjížděli kvuli komplikacím s autem ve dvě ráno, takze jsme si dopoledne cestu opravdu uzili 🌞ale relativně maly provoz

9. srp 2020
avatar

@adelinka89 šlo to, ale zazila jsem i lepší 😂😂🕐

9. srp 2020
avatar

Přeju super pobyt!

9. srp 2020
avatar

@blessedmary moc děkuji za informaci a přeji krásnou dovolenou🤗🤗🤗

9. srp 2020
avatar

Ja jsem ted s malou u Trogiru - Sevid. Jeli jeli z Brna v pondeli v poledne a cesta uplne v pohode, hranice prazdne, jen teda celou cestu prselo, tak to bylo dost narocne.

9. srp 2020
avatar

Holky, vzali jste cestu přes Rakousko anebo Maďarsko? Rozhodujeme se kudy to bude lepší 🤷‍♀️

10. srp 2020
avatar

@mioday podle toho kam jedes, ale jestli nejedes na Pulu, rozhodne pres Madarsko.
Jezdit v pracovnich dnech.
Osobni zkusenost.
Jezdit pondeli, utery, streda a ctvrtek.😉

10. srp 2020
avatar

@lacehea Jedu do Splitu, bohužel v neděli ve 2 ráno asi vyjíždíme (z Ostravy).

10. srp 2020
avatar

@mioday my jsmw jeli Madarsko

10. srp 2020
avatar

@luckanemcova1 moc děkuji za informaci 🤗

10. srp 2020
avatar

Taky jsme jeli Maďarsko pres vikend a cekacka na hranicích proste byla 🤷

10. srp 2020
avatar

@mioday jedte pres Madarsko.

11. srp 2020
avatar

Holčinky moc děkuji, pojedeme přes Maďarsko. Jj se zdržením taky počítám 🙈

11. srp 2020