icon

Hexa nam dava docela zabrat ☹ ani v satku nechce byt,asi ji ta nozicka boli.. jedine tak na chvili chuderka moja

avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@kamikam tak snad to taky nějak zvládneme...teď jsem ji po dvou hodinách položila a spí...tak uvidíme 🙂 u syna jsem takovou reakci neměla :/

9. bře 2016
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@kamikam děkujem...tak třeba to u vás bude už lepší na podruhé ;) jsou to bobánci stateční

9. bře 2016
avatar

V 9tydnech? Achjo!

13. bře 2016
avatar

@kamce jj ale zvládly jsme mno...v dubnu další :( ale je pravda že syn taky tak měl všechno přesně a bez reakce...to prostě asi dítě od dítěte, ale jestli i další bude taková...tak si budeme muset s paní mudr promluvit, protože jestli hexa dělá toto...tak tu živou nechci vidět :/ tu měl blbou i syn

13. bře 2016
avatar

@blessedmary to je moc brzyy,mela jste aspon o trosicku odlozit..a vetsinou kdyz je problem po 1.,tak po 2. je to jeste horsi..uz to neco znaci😐

13. bře 2016
avatar

@kamce právě že u syna nic, tak jsem to tak nechala, protože jsem myslela, že to bude taky dobré...ale už vím, že je to jiné...máme rozumnou paní doktorku, ve všem když máme důvod nám vychází vstříct.

13. bře 2016
avatar

@blessedmary tak ji to hlavne rict 🙂 drzim palce at je mala v.poradku

13. bře 2016