Jak prodáváte oblečení po dětech...po jednom kousku nebo v balících?...Po jedno se to asi nevyplatí s poštovným ne :/
Já prodávám tak i tak, mnohdy se mi stane, že si maminky navybírají více kusů za jedno poštovné, neboť nechtějí balík věcí, kde ví, že všechno neupotřebí. Takže u mě převažuje prodej po kusech.
5. dub 2016
Taky po kuse. Těhotenské oblečení jsem prodala téměř vše po jenom kuse během 3 měsíců. Pidi věcičky jdou pomaleji, ale když chtějí víc kousků dávám množstevní slevu.
5. dub 2016
blessedmary
autorDiky holky, tak po kuse to bude piplacka, ale po balicich to nejde
5. dub 2016
Ja teda neprodavam nic, ale kdybych nedostala oblečení od známe, lepší je pro mě koupit balík s více kousky.