Máte někdo zkušenost s odrážedlem Čtyřlístek?
my mame a spokojenost
9. bře 2016
blessedmary
autorsuper děkuji za rychlost i věkově to bude odpovídat ;)
9. bře 2016
Máte někdo zkušenost s odrážedlem Čtyřlístek?
my mame a spokojenost
super děkuji za rychlost i věkově to bude odpovídat ;)
My máme Bobíka, jezdí na něm už druhý syn a super. Oba na něm jezdili od cca 2 let