Máte někdo zkušenosti s nakupováním elektroniky na černý pátek? Vyplatí se to nebo je to jen reklamní tah?
Chce to mít vysledováno, kolik to stojí běžně, leckdy jsou ty slevy jen na oko nebo jen pár korun 😉
8. lis 2016
blessedmary
autor@dmiska jedna se o telku tam starsi model bude vadit. Teď nam.odesla sencorka.stara vylozene neni, ale brzo se po za ruce zacala.kazit, ale.vzd stacilo vymenit jednu soucastku, jenze oni tu soucastku prestaly vyrabet 😢
8. lis 2016
blessedmary
autor@paullet takze pokud je neco v akci ted radsi to koupit ted pravdepodobne to asi o 50%'nespadne ze😀
8. lis 2016
@blessedmary někdy ano, ale zrovna u telky je to jak se píše vejš, jsou to spíš starší modely, poslední kusy a tak 😉
Ale já třeba vloni koupila Braun tyčák nejnovější model fakt za půlku.
8. lis 2016
@blessedmary Nj, Sencor nebrat ;)
8. lis 2016
většinou to bývají starší výběhové modely (i když výjimky se občas možná najdou). takže záleží asi jak u čeho - třeba u rychlovarky by to asi nevadilo, že to není aktuální model...