Mladá právě skončila s poznávání se přes prsty a dlaně - ne že je z toho, jak si to furt cpe do pusy poblutá, ale teď se jí dokonce v puse udělala hromada aftů :( Prý genciálka se už nemůže dávat a co se tedy dává? Kamistad, calgel říkala ségra, ale moc se mi to teda nechce mazat po celé puse. Další dotaz jaký dudlík bezpečně příjmali vaše děti? Syn dal do pusy, první dudel...holka nechce ani MAM, NUK, ani Avent (občas vezme soothie), na ven si bere květinku, ale snese i jen venku, doma, na noc ne, ani dudlíky z DM, ani Sauvinex...tak co jí do té pusy mám dát? Nekojím, takže prso taky ne.
@edimaxik ten jsme jeste nezkusily,diky za tip
Mně malá také od malinka odmítala dudu a první kluk ho měl od narození a malé je teď roka dudel nemá.Dám jí vždy trošku čajíku ona ho vybumbá a usne 🙂
@betikova Pres klasickou savicku? Ja ji učím uz pit z hrnečku, pije teda vodu. Ale kluk mi pil vsechno ze savicek a prisel o fva zuby, tak nevim jestli to praktikovat...i když voda by neměla vadit
Dávám jí to z aventky 1 vždy tak 20-30ml meduňkového čajíku a pak sladce spinká
Moje nekojene deti obe Lovi dudlik.Az byli starsi tak i avent