Nakupujete někdo třeba přes Rohlík.cz? Jste spokojené? Uvažuji totiž že nákupy začnu dělat on-line, protože jít s dvěma děckama do obchodu s tím jedním ještě vzdorovitý je někdy masakr :D a jak se mi ten starší začne vztekat, že něco chce a nemůže to dostat, tak stejně nekoupím ani půlku toho, co jsem chtěla...
Itesco.cz... U nas totiz neslo chodit na nakupy uz s jednou. 😀 jsem max.spokojena a netravim hodiny v obchodech a ve frontach 🙂
Já ano a jsem spokojená, ušetří to hodně času a donesou to až do bytu 🙂
to je super, akorát jsem teď zjistila, že k nám ani jedna služba ještě nejezdí ani iTesco, ani rohlík a to přitom nejsem malý město...no tak nic, naději jsem měla 🙂 Ale děkuji za odpovědi, nadchlo mě to, třeba časem začnou i k nám.
Ještě je košík.cz ale kam jezdí nevím 😉
Já nakupuju na Potraviny domů a jsem spokojená.
Jeste me napada kolonial.cz,ale podrobnosti neznam 🙂
Ja uz nasla jeden co vozi i k nam idena.cz jupii jej!
ja a pravidelne.. Pokud planujes nakup dopredu, tak je Tesco o neco levnejsi.. Vyhoda rohliku je doruceni v ten den.. A tech par korun rozdilu pak neresim..