Někdo nějakou radu, co na bolest po epidurálu? Někdy večer už nevím bolestí kudy kam a dneska ráno to taky stojí za to, málem jsem se ani z postele nepostavila :/
co te boli?
presne tak,co boli?
Jestli ti ho pichli spatne,tak jedine bohuzel pockat. Bolet to bude par dnu....vetsinou nepomaha ani tabletka na bolest. Ale nevim- jestki tohle je tuj prilad, nebo te boli jen misto po v pichu..
Spinálku mi napíchnuli až na 36pokus a to beze srandy. Měla jsem jelito bolelo to 3měsíce pomohlo mi trocha gelu od Voltaren nevím jak je to u koj.žen já kojit nesmím takže sem nečetla příb.leták
Nevim co te boli. Me pichli blbe-otok-chroma noha a pichavy bolesti zad-trvalo to celkem sest nedel. Po mesici jsem se dobelhala k mudr, kde mi dali nejaky leky na splasknuti otoku a rozpusteni srazeniny a za dalsi dva tydny to bylo dobry.
Ni ja nemela epidural...ale takhle mi picali do patere lokalku pri operaci kolene...taky se trefili nejak blbe a nechci te strasit ale zada me bolely jeste rok ☹
Od mista vpichu me to boli smerem dolu, pichali mi to jenom na "dvakrat" a obvodacka mi dala algifen, ze to casem prejde samo
@blessedmary to bolet bude, bohužel pokud jsi po SC tak o to víc je to ciltlivější nu
směrem dolu,tak to bohuzel neporadím,me pichli taky blbe,vytekal mi mozkomisni mok,tlačil na mozek,pak prepichovali krevní zatku,ta prvni se jim nepovedla,par dni jsem pobyla na kapackach a tak ukrutně bolesti hlavy nepreju nikomu.tak snad se ti to uz bude jen lepsit.drzim palce.
☹ umru
Jako spinálky?