"Nevadí ti, že ta poklička skáče po sporáku?" "Nevadí, dali jsme si televizi víc nahlas." Zabili ŽVB
Byly jsme vcera s kamaradkou a nemelo to chybu!
23. bře 2019
To je tak strasne ze zivota, ze se clovek fakt musi smat. 🙂
23. bře 2019
Super film. Smeju se ještě po týdnu 🙂
23. bře 2019
O co jde? To Zabili ŽVB je název filmu?
23. bře 2019
@baruneckam Ženy v běhu. Co hláška, to vytlem.
23. bře 2019
Ahaaaaass, díky. Na to si bohužel budu muset počkat, až vyjde na DVD.
23. bře 2019
smáli jsme se s chlapem celý film😂tohle se jim moooc povedlo