Poslední on-line výuka 🥳🥳🎉🎉🍾🍾
radši bych on-line vyuku než vidět ty děti sedět celý vyučování v roušce...to se mně vůbec nelíbí...je to nechutný...chudáci děcka :(
@petrufa86 ale fuj ho, to vypadá na pátek 13teho v pondeli 16teho 🙈🤭😂 my hlasime, ze to mame zdárně za sebou 👍 doufám jen, ze zas po týdnu nespadnem do karantény, to bych opravdu chtela 🤣
@blessedmary tak ti chvilku vydrží 😁 do školy se těší, tak doufám, že tam do Vánoc vydrží
@marty154 upřímně tomu taky nerozumin, proč to ve skolce jde bez rousky a ve skole ne 🤔 ale protože co se téhle situace tyce nerozumím více věcem 🤷 nicméně náš mladý pán potřebuje ke kamarádům, uz je v takovy fázi, ze kdyz je venku na hřišti sedi se mnou na lavičce, misto aby si hral s dětmi...ja to mam taky v práci na papuli, žádný med to neni, ale děti byvaji obecne přizpůsobivější nez my dospělí
@petrufa86 no kéž by 🙏
@blessedmary to určitě,těší se do školy za spolužákama,jen by to bylo lepší bez roušek,alespoň při výuce...na chodbách ať je mají....jsem zvědavá,jak to bude,roušky budou mít zpocený a těch bacilů....no uvidíme,kdo odpadne první
Tak u nás se nejvíce těším já, že končně obě děti půjdou do ústavů a já budu mít dopoledne klid na práci. Asi ve středu dopoledne uspořádám mejdan
@marty154 no právě...kolik jich máte mít? My máme mít dvě na vyučování, což se mi zdá málo...

představte si že prvňáčci se MUSÍ najíst ve škole, oběd si nesmí odnést domů. To je blbost. Celou dobu musí být v rouškách a v jídelně bez, když by mohli jít domů před obědem a sníst si to hygienicky bezpečně! ☹
@blessedmary my taky dvě..což je blbost...teď jsem řešila s ředitelem štít na nos a ústa...povolil,takže jsem objednala,přijde mě to lepší,jak rouška..alespoň na vyučování...po chodbě ať má roušku.....
@marty154 upřímně jsem teď štít zkousela ale boli me z toho hlava 🤔 ale zas na to mluvení to bude lepsi nebo když to bude stridat
U nás ještě zítra. Paní učitelka měla dnes technický problém s počítačem takže se připojila jen s cca půlkou třídy. Zítra se připojí s těmi, co to dnes nefungovalo