icon

Přijdu domu, hlídá taťka - kluk stojí na balkoně bez slipů, pindíka ven z balkonů a čurá dolů ze třetího patra :D :D říkám, co děláš? Prej čurá na kanál...ano kanál tam opravdu je, ale pochybuji, že se trefil :D za to sousedčiny kytičky to dostaly místo hnojiva :P

avatar

Nechtěla bych procházet pod tim balkonem 😉

8. čer 2016
avatar

@nadulka87 já myslím, že to schytaly hlavně ty kytky v květináči pod námi 😉

8. čer 2016