icon
1 / 1
avatar

Stejny kocar, stejny fusak 😄😃

22. led 2016
avatar

@szabickovi overena kvalita, nemenila bych 😉

22. led 2016
avatar

@blessedmary ja taky ne 😊. Moc se tesim az vyndame na jare sportacek

22. led 2016
avatar

@szabickovi ja zas teda budu radsi dokud budeme v hluboke co nejdele 😀 pak uz je to s nima jen tezsi a tezsi kdyz jsou zvedavi 😀

22. led 2016
avatar

@blessedmary 😂 nestras...

22. led 2016
avatar
22. led 2016