To dítě každý den spí 3-4hodiny...co mám jako dělat? Byt mám jako klícku...by mě zajímalo co potom dělá v noci? :D Abych se po dvou letech nedozvěděla, že mám doma malýho upírka :D
To je jako provokace nebo co toto???!!! 😀 😀 😀 😀 😅

13. říj 2015
blessedmary
autorhele fakt ne...fakt si říkám, co to se to děje...nespal tak ani jako kojenec, ale asi je to tím, že víc chodí, víc se unaví či co ;)
13. říj 2015
@blessedmary neboj, jen co si zvykne 😀
13. říj 2015
blessedmary
autorspíš je to nějaký divný...včera večer poté, co vstával v 5, šel spát o půl deváté a te je čtrvt na devět a pořád spí...z toho něco bude :/
14. říj 2015
Já bych něco vyráběla 😊 už mi to chybí... S mým 5ti měsíčním nikdy nevím kdy usne a za těch 30min až 1hodinku co spí párkrát přes den stihnu tak akorát najíst se, vyprat, pověsit/složit prádlo nebo se umýt😃
16. říj 2015
Být šťastná! 🙂 Závidím..