icon

To dítě každý den spí 3-4hodiny...co mám jako dělat? Byt mám jako klícku...by mě zajímalo co potom dělá v noci? :D Abych se po dvou letech nedozvěděla, že mám doma malýho upírka :D

avatar

Být šťastná! 🙂 Závidím..

13. říj 2015
avatar

To je jako provokace nebo co toto???!!! 😀 😀 😀 😀 😅

sticker
13. říj 2015
avatar

hele fakt ne...fakt si říkám, co to se to děje...nespal tak ani jako kojenec, ale asi je to tím, že víc chodí, víc se unaví či co ;)

13. říj 2015
avatar

@blessedmary neboj, jen co si zvykne 😀

13. říj 2015
avatar

spíš je to nějaký divný...včera večer poté, co vstával v 5, šel spát o půl deváté a te je čtrvt na devět a pořád spí...z toho něco bude :/

14. říj 2015
avatar

Já bych něco vyráběla 😊 už mi to chybí... S mým 5ti měsíčním nikdy nevím kdy usne a za těch 30min až 1hodinku co spí párkrát přes den stihnu tak akorát najíst se, vyprat, pověsit/složit prádlo nebo se umýt😃

16. říj 2015