icon

To že chodí kluk psovi na granule, to vím..ale dneska jsem ho načapala, jak klečí před psí miskou s vodou a pije :D :D ježiš kam ty děcka na to choděj!

avatar

tak ten muj na granule nechodil, ale vodu "pil" z misky pravidelne 😀 😀

2. čer 2016
avatar

Taky to mame stejne 🙂 kocce chodi na granule a psovi pije z misky. No tak hlavne, ze se o to neperou :D

2. čer 2016
avatar

to jsem ráda, že není jediný :D

2. čer 2016
avatar

Joo to maji nejradeji.. mala kdyz byla mala tak ocucala granuly a vratila a tkkhle to stridala a kamatadky maly ten si vzdycky sednul cely do misy s vodou.meli sme rotvajlerku tak ze veliky misy 🙂

2. čer 2016
avatar

To je ruzne, zalezi taky na zviratku, ktere je v domacnosti. Mne babicka vzdycky varila mleka a protoze jsem to nesnasela, kocka to se mnou vzdycky solidarne vypila.
Deti zase chodily jist zrni slepicim a jejich vode se take nevyhybali. takze urcite neni jediny.

3. čer 2016