Ty jo taková bouřka...se divím, že děcka spí...no ale pesan se bojí fest :(
blessedmary
autor@aakashaa Havířov, ale není to hezký...se bojím aj já
31. kvě 2016
a jde to na Olomouc? Mám se bát? 😀
31. kvě 2016
Ja jsem z Ostravy a tady je taky velka bourka. Nicmene ja to miluji a meho psa to uspava, takze za me palec nahoru. 👍
31. kvě 2016
Kde kde? Já chci taky bouřku 🙂