Sofi má 13 měsíců.... a stále nechodí :( a podle toho co jsem vygooglila, tak ani bez rehabky nebude.... :(
kamoščina holčička začla chodit až v 16 měsících sama.dejte jí čas 🙂
16. led 2011
A proč by potřebovala rehábku? Naša malá začala dělat samostatný krůčky až v 15ti měsících. Ve 13ti si teprve poprvé stoupla.
16. led 2011
bocinka
autormalá si stoupá od devátého měsíce, ale nemá stabilitu, má vyhnuté kotníčky, proto ta rehabka.... :(
16. led 2011
no tak my jsme začaly až před 14 dny stoupat ale u nás pomohla rehábka a na ty kotníčky my radily pořád rovnat i když sedí nebo klečí nebo stojí🙂
18. led 2011
bocinka
autordíky, snad je to tak jak říkáš.... malá má totiž vyhnutý kotník, tak uvidím.... už to vypadá lépe....
7. bře 2011
@bocinka...náš začal před 14 dny sám od sebe a ted už běhá krásně