icon

Sofi má 13 měsíců.... a stále nechodí :( a podle toho co jsem vygooglila, tak ani bez rehabky nebude.... :(

avatar

@bocinka...náš začal před 14 dny sám od sebe a ted už běhá krásně

16. led 2011
avatar

kamoščina holčička začla chodit až v 16 měsících sama.dejte jí čas 🙂

16. led 2011
avatar

A proč by potřebovala rehábku? Naša malá začala dělat samostatný krůčky až v 15ti měsících. Ve 13ti si teprve poprvé stoupla.

16. led 2011
avatar
bocinka
autor

malá si stoupá od devátého měsíce, ale nemá stabilitu, má vyhnuté kotníčky, proto ta rehabka.... :(

16. led 2011
avatar

no tak my jsme začaly až před 14 dny stoupat ale u nás pomohla rehábka a na ty kotníčky my radily pořád rovnat i když sedí nebo klečí nebo stojí🙂

18. led 2011
avatar

@bocinka ahojky...nám je 15.měsíců a nechodíme taky a podle rehabilitační jsem úplně v pořádku..takže žádnej strach.

7. bře 2011
avatar
bocinka
autor

díky, snad je to tak jak říkáš.... malá má totiž vyhnutý kotník, tak uvidím.... už to vypadá lépe....

7. bře 2011