kontrola za náma, jsme 7+0 a srdíčko buší, akorát jsem si zapomněla říct o fotečku .....
taky tak, jednou je mi dobře, pak zle celý den, nemůžu pečivo, rýži, no vše co jsem měla ráda☹
19. únor 2011
kontrola za náma, jsme 7+0 a srdíčko buší, akorát jsem si zapomněla říct o fotečku .....
taky tak, jednou je mi dobře, pak zle celý den, nemůžu pečivo, rýži, no vše co jsem měla ráda☹
super, gratuluji k srdíčku a jinak se máš fajn?