icon

Jaký byste doporučili časopis pro tříleťáka? Uvažuji o předplatném...díky

avatar

Dracek a pastelka

24. lis 2015
avatar

My sme nasemu predplatili Slniecko ale som sklamana. Rada sa pripojim k dotazu 🙂

24. lis 2015
avatar

co Méďa pusík? my ho teda nemáme, ale viděla jsem ho u známé a hodně si v tom listoval....jsou tam i omalovánky, úkoly apod.

24. lis 2015
avatar

Meda pusik

24. lis 2015
avatar

nebo mě napadá ještě Mateřídouška

24. lis 2015
avatar
bongie
autor

Méďu Pusíka občas koupíme, ale přijde mi, že je tam dost aktivit pro starší dítě. A neznáte Bumíka? Odnož Pusíka pro mladší děti - ale naživo jsem neviděla.. @renyb @lusiva

24. lis 2015
avatar
bongie
autor

@blondbery Díky za tipy 🙂

24. lis 2015
avatar

@bongie to neznám, popravdě slyším poprvé:D

24. lis 2015
avatar
bongie
autor

@renyb Přímo v Pusíkovi na předposlední straně je možnost si předplatit...Budu muset zajít do tabáku a kouknout 🙂

24. lis 2015
avatar

tak mi to nedalo a nemuselo by to být špatný, kolem těch 3let by je to mohlo bavit

24. lis 2015
avatar
bongie
autor

@renyb Viď 🙂

24. lis 2015
avatar

@bongie hmm diky za typ 😉 maji na trafice? nebo je to jen na predplatne? (bumik)

24. lis 2015
avatar
bongie
autor

@regresa Já právě vůbec nevím, ještě jsem ho nikde přímo v trafice neviděla...zkusím se podívat..Ale jestli to bude obdoba Pusíka, jenom pro mladší děti, tak by to mohlo být fajn.

24. lis 2015