Jaký byste doporučili časopis pro tříleťáka? Uvažuji o předplatném...díky
My sme nasemu predplatili Slniecko ale som sklamana. Rada sa pripojim k dotazu 🙂
24. lis 2015
co Méďa pusík? my ho teda nemáme, ale viděla jsem ho u známé a hodně si v tom listoval....jsou tam i omalovánky, úkoly apod.
24. lis 2015
Meda pusik
24. lis 2015
nebo mě napadá ještě Mateřídouška
24. lis 2015
tak mi to nedalo a nemuselo by to být špatný, kolem těch 3let by je to mohlo bavit
24. lis 2015

Dracek a pastelka