Ach jo, dneska mám nějakou špatnou náladu...kdepak se toulá to naše vytoužené miminko ☹
boruwki
autortaky nám ani nic jiného nezbvá, než mít hlavu vzhůru, ale někdy to člověka přepadne 🙂
12. pro 2010
Ach jo, dneska mám nějakou špatnou náladu...kdepak se toulá to naše vytoužené miminko ☹
taky nám ani nic jiného nezbvá, než mít hlavu vzhůru, ale někdy to člověka přepadne 🙂
to dobře znám. hlavu vzhůru!!! 🙂