Dnes mám narozeniny, ale můj vysněný dárek se nekoná...36DC jsem začala krvácet, takže miminko si k nám opět nenašlo cestu...a tak ty // čárky vypadaly nadějně....kde je nějaká spravelnost !!!
a nebo šupajdy k dr. třeba to opravdu není ztracené dá ti ascorutin nejaké hormony jako duphaston na podporu těhu a klidový režim. Nevzdávej to 🙂
taky bych zkusila jeste test nebo dr..i ja byla tehotna a presto jsem mela prvni mesic menstruaci 😉 drzim palce pri snazeni 🙂
asi máte holky pravdu, zkusím si zítra ráno udělat test a uvidíme, když tak popeláším k doktorovi...dnes už to nezváldnu, jsme totiž v práci....ale i tak tomu moc nevěřím...
je mi to moc líto vím co prožíváš bohužel :-/ v únoru tohoto roku samovolný potrat v 5 tt, ted v září revize v 7 tt :-/ tak držím palečky aby do třetice vyšlo!
tak si zkuste test, teta byla těhu a ještě měla menstruaci