Opět se nezadařilo, mě fakt picne...proč zase ne?
jsme na tom stejne a ovulku taky stejne
1. lis 2010
Držím moooccc palečky!!! Ale psychika a touha dělá své!!! Vím o čem mluvím, na svou první dceru jsem čekala od 24 do 34let, zkoušeli jsme IVF,adopci, nakonec jsme vše vypustili, a malá je přirozenou cestou, a teď čekáme druhou dceru, holky budou od sebe necelé 2roky!!! Má rada má zní, nezoufej, příroda se jednou umoudří!!!
12. lis 2010
boruwki
autorDěkuji...jen doufám, že tak dlouho čekat nebudeme, protože už nejsem nejmladší 🙂
Už jsem z nejhoršího venku, takže to nechávám na přírodě...ale proč jí, alespoň trošičku nepomoct , že? 🙂 dělám to jen pro jistotu, abych věděla zda-li je ovulka..
12. lis 2010
Ahojky, moc držím palečky - také se nám dlouho nedařilo ☹ Psychika je hrozná věc, když něco moc chceš, nejde to ☹