Nejlepší odrážedlo!!!
@renros Tak to teprve uvidíme ... zatím nám nedorazilo,platila jsem ho ve středu a dostane ho k narozeninám... 🙂
Dcera na něj drandí do 2 let, teď je jí 2 a 4 m a lítá jak drak.
@renros Taky máte joooo ??? No snad jsem neprohloupila,že jsme koupila :D a máte taky růžový ?
Nn, My máme zelený. Gábinka zdědila po starším bráškovi. Ale to růžový má kamarádky dcera. Já růžovou moc nemusím, ale musím uznat, že růžovej FB je krásnej!
@renros Tak já vše jedině růžové :D
Tak každej má úchylku hozenou jiným směrem. Proti gustu žádnej dišputát.
Objednala jsem na Vanoce. Uz prislo, je krasny. Taky nemam rada moc ruzove, ale tohle je pro holcicku jak delany. Jako darek jsme od e-shopu dostali i kosik a zvonek.
@kachen Taky uz ho mame doma a je uzasne...i zvonek mame s kosikem i adaptery pro nejmensi deti 🙂
@breebeeerka Adapter jsem nebrala. Snad nebude potreba. Tak at se vam i nam dobre jezdi.

Doporučuji... 🙂 dcera má (teď už i bez adaptéru) a je to fakt super! Tak ať potěší! Lucie A.