icon
4 / 32
OBJEDNANO :)
avatar

Doporučuji... 🙂 dcera má (teď už i bez adaptéru) a je to fakt super! Tak ať potěší! Lucie A.

26. lis 2013
avatar

Nejlepší odrážedlo!!!

30. lis 2013
avatar

@renros Tak to teprve uvidíme ... zatím nám nedorazilo,platila jsem ho ve středu a dostane ho k narozeninám... 🙂

30. lis 2013
avatar

Dcera na něj drandí do 2 let, teď je jí 2 a 4 m a lítá jak drak.

30. lis 2013
avatar

@renros Taky máte joooo ??? No snad jsem neprohloupila,že jsme koupila :D a máte taky růžový ?

30. lis 2013
avatar

Nn, My máme zelený. Gábinka zdědila po starším bráškovi. Ale to růžový má kamarádky dcera. Já růžovou moc nemusím, ale musím uznat, že růžovej FB je krásnej!

30. lis 2013
avatar

@renros Tak já vše jedině růžové :D

30. lis 2013
avatar

Tak každej má úchylku hozenou jiným směrem. Proti gustu žádnej dišputát.

30. lis 2013
avatar

Objednala jsem na Vanoce. Uz prislo, je krasny. Taky nemam rada moc ruzove, ale tohle je pro holcicku jak delany. Jako darek jsme od e-shopu dostali i kosik a zvonek.

4. pro 2013
avatar

@kachen Taky uz ho mame doma a je uzasne...i zvonek mame s kosikem i adaptery pro nejmensi deti 🙂

4. pro 2013
avatar

@breebeeerka Adapter jsem nebrala. Snad nebude potreba. Tak at se vam i nam dobre jezdi.

4. pro 2013