breebeeerka
24. lis 2013
Vánoce mých MILOVANÝCH dětiček 🙂
Co máme nebo bychom si přáli 🙂
breebeeerka
autor@zelinda Ani nevím ... ale věčně vysedávám na netu 🙂) a koukám,koukám ... a pořád mi příjde,že toho je málo :(
30. lis 2013
breebeeerka
autor@zelinda Ještě zvažuju že bychom pořídili nějaký set plastelín PLAY DOH ... no uviíme . 🙂
30. lis 2013
taky se těším až budu nakupovat můj malinký bude mít 2měsíce tak z dárků nebude mít rozum a stejně není co vybrat s ničím si nehraje a má vše jako lehátko,houpačku,hrací deku,hrazdy,chrastítka.Ale až bude větší třeba příští rok už bude veseleji
30. lis 2013
































nádherné darečky kde na to chodíš?