icon
30 / 32
Bude navlíkat o stošest :D
avatar

Mame je doma a jsou super...

17. pro 2013
avatar

@samcuska Má to úspěch jo ? 🙂

17. pro 2013
avatar

@breebeeerka : jj,u nas ano...My to nejprve koupili jako zabavu a pak jsme to dokonce pouzivali i v logopedii...🙂 Takze super.🙂

17. pro 2013