icon

Ach jo ....od soboty jsem nahromadě,šílený kašel,rýma,teploty...nábeh na zápal plic...silné ATB .... dnes už je mi KONEČNĚ líp a aby toho nebylo málo tak dnes začala Sofienka....teploty,kašel,rýma...kdy už skončí ta hnusná zima ? :(

avatar

Za měsíc a týden... Teď spíš kdyby začala, aby ty bacily konečně pomrzly.... Asi je to všude podobný. Hodně síly.

12. únor 2015
avatar

Držím palce ať je brzy lépe

12. únor 2015
avatar

@pavlinka_zetko Snad uz bude lip....nastesti se maly drzi.

12. únor 2015
avatar

Držte se, snad už bude brzo líp! Také jsme všichni nemocní ☹ zrovna se přemlouvám abych vylezla z postele

13. únor 2015
avatar

Tak dnes 39,3 teplota...nasazené silné antibiotika...snad bude co nejdřív dobre 😰

13. únor 2015