breebeeerka
autor@janinous A mě zase jo :D
13. bře 2015
Ta sklenička je dobrá 😀 Ještě to chtělo brambůrky 😀
14. bře 2015
@breebeeerka si tu odpovídám sama sobě 😀
14. bře 2015
@janinous A mě zase jo :D
Ta sklenička je dobrá 😀 Ještě to chtělo brambůrky 😀
@breebeeerka si tu odpovídám sama sobě 😀
Jen to víno mi tam nějak neštimuje 😀