Dneska se mě bráška (6,5let) ptal, jak se mi to miminko narodí, teda spíš kudy 😀 tak jsem to zamluvila... Jak mu to vysvětlit až se zas bude ptát?????
tak na toto když se mě ptal starší syn tak jsem se mu to snažila nějak vysvětlit když se mají dva rádi a moc si přejou atd...,ale malej se nenchal odbýt a prej...ale jak se tam dostane ? tak jsem mu řekla ,že tatínek zasadí do maminky semínko a z toho vyroste miminko... tak chvilku nad tím přemýšlel a pak kývnul hlavou směrem k partnerovi a prej ...: a má ho? to semínko? tak říkám ať se ho jde zeptat . Přišel k příteli a ptá se jestli má semínka ze kterých jsou miminka a přítel pohotově odpověděl: plnej pytlík . 🙂 s touto odpovědí se spokojil (díky Bohu) a od té doby se zatím na nic neptal 😀
Jo krteček to je nářez...jsem Ondrovi jednou vysvětlovala, že až budeme mít miminko, že ho budeme spolu přebalovat...a on donesl plínku...tak jsem mu řekla, že se miminko musí nejdříve narodit...no a on mi ho začal vytlačovat z břicha jak to dělal Krtek a chodil se mi koukat mezi nohy a divil se že miminko neleze...jsme byla z toho úplně hotová!!!!!!!!!!
třeba,že to miminko vytáhnou z bříška ?? Ty děti mají fakt někdy těžké otázky 🙂