broukb
1. únor 2011
Dneska je to přesně rok, co vznikly naše lásky největší........teď už si lebedily ve zkumavce a čekaly na maminku :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
broukb
23. lis 2010
Dneska končíme 6nedělí hurá....konečně můžu pozvolna začít něco se sebou dělat :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
broukb
12. lis 2010
Dneska mají moje lásky měsíc..tolik to uteklo fńuk :( já ci aby to utíkalo pomaleji :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
broukb
8. lis 2010
Mazlínkujem se v posteli... :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
broukb
20. říj 2010
Bojujeme s kojením :(( kdyby to aspoň pořád tak nebolelo..nechci to vzdát, ale je to pro mě mučení :((
Zobraz celou zprávu
broukb
17. říj 2010
První kyblíčkování 32 fotek
broukb
17. říj 2010

V pondělí 11.10. jsme měli nastoupit preventivně na rizikové oddělení u Apolináře s dvojčátkama 37+5 tt, abysme byli před porodem pod kontrolou. Den předem my začala odcházet hlenová zátka a už jsem tušila, že dlouho nevydržíme :slight_smile: Ráno při nástupu však nález 1,5cm pootevřená (což už jsem byla týden) a od pana dr řečeno, že určitě do středy neporodíme. Následoval utz a zjištění, že Samík se pootočil a je na příčku a tím pádem naplánován císařský řez na středu. V klidu jsem si vybalila věci a zabydlela se...kolem 17.hod mi odtekla plodová voda..po prohlídce mi bylo řečeno ať manžel jede v klidu domu, že to bude ještě dlouho trvata byla jsem přestěhována na porodní box. Znovu utz a tentokrát zjištěno, že pokud bude vše postupovat podle plánu, šli by dvojčátka přirozeně. Mezitím nastoupily kontrakce a já už si nebyla tak jistá, jestli chci být za hrdinu a rodit spontáně :slight_smile:). Rozhodli jsme se to nechat na přírodě a v případě, že bych neporodila do půlnoci následoval by císařský řez. Šla jsem do přípravy a kontra tak zesílili, že volali manžela už po hodině zpět...pak přišla ta nejhezčí věc na světě Epidural...takovou úlevu jsem vůbec nečekala.

Od té doby byl pro mě porod nádherným zážitkem, kontra jsem cítila, ale opravdu jako MS bolesti, jen jsme s manžou leželi v boxu a prodýchávali. Pak už šlo všechno rychle, otevírala jsem se krásně a když už jsem došli takle daleko bylo zbytečné přistupovat k CS. Po půlnoci jsme už věděli, že se to rychle blíží, když jsem byla na 9 prstů otevřená mohla jsem začít tlačit...následujících 20 min nevím co se dělo, vím jen že jsem se soustředila na dýchání a na pokyny doktorky. A pak jsem cítila obrovskou úlevy a slyšela ten nejkrásnější pláč na světě..pláč mojí dcery..ještě teď se mi derou slzy do očí. Byl to nepopsatelně nádhernej pocit...nelze slovy vyjádřit a kdo neprožije nepochopí. Za chvilku přišel manžel s Vanesskou v ruce..tolik pýchy a dojetí jsem u svého muže nikdy neviděla, pořád jen opakoval že je nádherná, že to vůbec nečekal, že bude tak krásná..brečeli jsme oba. Na chvilku ustaly kontrakce, protože bříško se tak zmenšilo, že už bylo těžké rozpoznat kdy nastupují, jeden dr držel Samíka přes bříško v prostřed, aby se nám neotočil a doktorka přidržovala hlavičku a rotovala s ní...pak už stačilo jen 2x pořádně zatlačit a moje štěstí bylo dokonalé...uslyšela jsem pláč mého překrásného chlapečka, věděla jsem, že je konec a my vše v pohodě zvládli. Teprve ted se dostavil pocit úlevy a neskonalého štěstí..držela jsem Vanessku a čekala až manžel přinese Samíka......co se dělo potom nemusim popisovat nejkrásnější hodina v mém životě nastartovala nejkrásnější období v mém životě..děkuji svému muži, že to se mnou zvládl..děkuji svým dětem za to, že jsou, že dali mému životu smysl.................

Čti celý článek
broukb
16. říj 2010
Vanesska a Samík 185 fotek
broukb
10. říj 2010
Tak že by už???Odchází zátka začínají lehké kontrakce :slight_smile:, doufám, že vám zas zítra nebudu psát, že to přešlo :D
Zobraz celou zprávu
broukb
8. říj 2010
Něco na mě leze :( těsně před porodem super... :(
Zobraz celou zprávu
broukb
6. říj 2010
Tak dnešní verdikt od dr. zní...že do neděle bych snad mohla porodit :slight_smile:))) to už říkal minulý týden a stále nic :D Každopádně když ne, tak v pondělí ráno nástup...tak aspoň už je to v dohledný době, nicméně jestli to do pondělka nepokročí aspoň troch
Zobraz celou zprávu
broukb
3. říj 2010
Já se těch svejch drobků snad nikdy nedočkám :((((
Zobraz celou zprávu
broukb
29. zář 2010
Potřebuju poradit..pokud byste si měli zvolit porod dvojčat přirozeně, nebo císařem co byste volili????Obě děti jsou hlavou dolu, 2,5kg a jsou téměř donošený :slight_smile: děkuju za rady...
Zobraz celou zprávu
broukb
20. zář 2010
Čas se zastavil :( a já už tolik chci a chci a chci
Zobraz celou zprávu
broukb
16. zář 2010
Tak zatim se nic neděje :( prostupná na špičku prstu...jsem asi divná, ale vůbec z toho nemám radost :(( těžká depka...
Zobraz celou zprávu
broukb
15. zář 2010
Cpu se tu zmrzlinkou se šlehačkou a divim se, že se dětem nechce ven?? :D kdo by taky lezl do tohohle počasí...
Zobraz celou zprávu
broukb
7. zář 2010
Už bych chtěla rodit :slight_smile: miminka už maj přes 2 kilča tak už by to šlo ne? Jenže oni se mě držej jako klíšťátka :slight_smile:))
Zobraz celou zprávu
broukb
4. zář 2010
Mojí kamarádce se včera předčasně narodil Matýsek ..je to drobek váží 1540g, ale je v pořádku...moc na vás myslíme a držíme palečky!!! :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
broukb
30. srp 2010
Pupík před objektivem :slight_smile: 19 fotek
broukb
29. srp 2010
Dneska jsme se fotili...už se mooc těšim, myslim, že fotečky budou krásné :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
broukb
25. srp 2010
Začínáme 8. měsíc.... :slight_smile:)
Zobraz celou zprávu
broukb
18. srp 2010
Kontrola ve 30. týdnu prďolkové rostou jako z vody, Vanesska má 1560g a Samík 1460g jsme prý ukázkový a mamka s taťkou z nás mají vééélkou radost :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
broukb
14. srp 2010
DMS POVODNE2010 na cislo 87777 pošlete taky,nic vám to neudělá a někomu to pomůže... :slight_smile:)
Zobraz celou zprávu
broukb
25. črc 2010
Tak dnes začínáme ofiko 7.měsíc......doufám, že už to pěkně uteče, už se na ně mooooc těším :slight_smile:)))
Zobraz celou zprávu
broukb
17. črc 2010
Dnes jsme byli na 4D..úžasný zážitek :slight_smile:)))
Zobraz celou zprávu
broukb
13. črc 2010
Jsem moooc šťastná, kamarádce se dnes v noci narodila krásná zdravá holčička...jsou to moje šikulky :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
broukb
11. čer 2010
Tak jsme dnes byli na screningu a miláčkové jsou zdravý, krásný a vyvíjí se naprosto ukázkově :slight_smile:)) už vážíme 378g to jsme obříci co??? a maminka byla nejvíc poprděná z našich chodidýlek :slight_smile:))
Zobraz celou zprávu
broukb
6. čer 2010
Pupínci...ale už jen krátce 31 fotek
broukb
26. kvě 2010
Nevim proč, ale údajně nesplňuju pravidla fotoblogu...tak je mi líto, ale už nic přidávat nebudu ....
Zobraz celou zprávu
broukb
18. kvě 2010
Tak už je to jasné...čekáme chlapečka a holčičku a jsme mooooooooooooooooc šťastný :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
Strana
z 2
Předchozí Strana
z 2
Další