
2 / 111
hurrá na angrešt
brusinka.pusinka
autor@joplin Jani díky to jsou jen culíky a skřipcem sepnuté nahoru 😉
29. črc 2011
Vypadá to hezky 🙂, to já Eli bobka stříhám na hříbek...ona se vcelku dost potí, takže doma ještě žádné sponečky a gumičky nemáme 🙂, už jí ale hezky zhoustly, takže na zimu už jí stříhat nebudu 🙂
29. črc 2011
brusinka.pusinka
autor@joplin my také stříháme už několikrát a také máme husté vlásky a už jen budeme zastříhavat konečky a necháme růst. Jinak potíme se také ale když jsou v culíkách tak to jde 😉
29. črc 2011
Má moc krásný účes, mamko 🙂