icon
99 / 111
čertice doma pelrínku nakonec nechtěla
avatar

Super! Máš to koupené nebo jsi šila?

14. únor 2012
avatar

@daluri Miruš koupila jsme tu pelerínku za 50 kč ale malá ji ve školce nechtěla doma vní líta a dělá četíka😀

14. únor 2012
avatar

Tak to je suprová cena a vypadá to velice dobře!!

14. únor 2012