
99 / 111
čertice doma pelrínku nakonec nechtěla
brusinka.pusinka
autor@daluri Miruš koupila jsme tu pelerínku za 50 kč ale malá ji ve školce nechtěla doma vní líta a dělá četíka😀
14. únor 2012
Tak to je suprová cena a vypadá to velice dobře!!
14. únor 2012
Super! Máš to koupené nebo jsi šila?