
65 / 73
a adventní věnec připraven:-)
Popcorn super nápad 🙂
15. lis 2012
brusinka.pusinka
autor@andrejka100 moje výroba
@ikarkulka 🙂
15. lis 2012
@brusinka.pusinka ty jsi šikulka dobry nápad
15. lis 2012
krása!...letos nebude asi padat jehličí...
15. lis 2012
to je vtipný 🙂 ale ti naši by ho okousali hned první den adventu 😉
15. lis 2012
brusinka.pusinka
autor@2d no nebude a trochu jinak než tradičně ale tradici rádi dodržujeme😵
@dita_a_ivan hihi u nás se popcorn dělá každou chvíly takže věnec zůstane v klidu🙂
16. lis 2012
to je tvoje výroba nebo kupovaný