icon
65 / 73
a adventní věnec připraven:-)
avatar

to je tvoje výroba nebo kupovaný

15. lis 2012
avatar

Popcorn super nápad 🙂

15. lis 2012
avatar

@andrejka100 moje výroba

@ikarkulka 🙂

15. lis 2012
avatar

@brusinka.pusinka ty jsi šikulka dobry nápad

15. lis 2012
avatar

krása!...letos nebude asi padat jehličí...

15. lis 2012
avatar

to je vtipný 🙂 ale ti naši by ho okousali hned první den adventu 😉

15. lis 2012
avatar

@2d no nebude a trochu jinak než tradičně ale tradici rádi dodržujeme😵
@dita_a_ivan hihi u nás se popcorn dělá každou chvíly takže věnec zůstane v klidu🙂

16. lis 2012