icon
16 / 73
a už ho máme připravený ;-)
avatar

pekne 🙂 mozna by stal za to vetsi stromek, aby ho ty kapsicky tolika neprekryly, ale jinak parada

26. říj 2011
avatar

😵 krása 😵

26. říj 2011
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@ducik Díky ale on pujde vidět 🙂 , jakmile malá vyprázdni baňku sundáme a místo ní nalepíme vánoční ozdůbku z kartónu( na těch se prracuje) Pak bude krásný ozdobený stromeček 😉
@beruskanula díky

26. říj 2011
avatar

@brusinka.pusinka tak super, tak pak dej fotku, jak to bude vypadat

26. říj 2011
avatar

Krásné, moc se Ti to povedlo!! Jak to máš přidělané? Suchým zipem?

27. říj 2011