
16 / 73
a už ho máme připravený ;-)
😵 krása 😵
26. říj 2011
brusinka.pusinka
autor@ducik Díky ale on pujde vidět 🙂 , jakmile malá vyprázdni baňku sundáme a místo ní nalepíme vánoční ozdůbku z kartónu( na těch se prracuje) Pak bude krásný ozdobený stromeček 😉
@beruskanula díky
26. říj 2011
@brusinka.pusinka tak super, tak pak dej fotku, jak to bude vypadat
26. říj 2011
Krásné, moc se Ti to povedlo!! Jak to máš přidělané? Suchým zipem?
27. říj 2011
pekne 🙂 mozna by stal za to vetsi stromek, aby ho ty kapsicky tolika neprekryly, ale jinak parada