icon
25 / 73
a svíčky na svícn z Ikei za 19 kč ;-)
avatar

jakto, ze za 19??? ja tam vcera byla

28. říj 2011
avatar

@kristi my byli minulí týden a byla akce 😉

28. říj 2011