
29 / 73
e to ednoduché a krásné ;-)
brusinka.pusinka
autor@2d je to z obyčejných listů ze stromu a motá se to jako růžičky a přidelala jsem na špelí vazacím drátkem , ale dá se přichytit jen hrubší nití 😉 http://www.mimibazar.cz/recept.php?strana=2&id=...
21. lis 2011
Díky!!Suprové albíčko.Karamelka má moc moc šikovnou maminku 🙂 🙂
21. lis 2011
brusinka.pusinka
autor@2d moc díky 😉
21. lis 2011
Nemáš vůbec zač🙂Máš fakt zlaté ručičky 🙂
21. lis 2011
To je opravdu z živých listů?-Moc pěkné !!!Jak se to motá?a potom přichytí?